Řecko - zájezdy

Zobrazeno 1-10 z celkem 25499

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko - zájezdy

Nejlevnější Řecko - zájezdy

Nejlevnější dovolenou Řecko - zájezdy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn. Svou rekreaci v období od 20.3. do 23.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 7 540 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Jason Inn je situován v letovisku Athény. Doprava do letoviska Athény je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější Last Minute v Řecku s průměrnou recenzí 90 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko - zájezdy

Řecko - zájezdy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Daios Cove Luxury Hotel v letovisku Kréta. V období od 2.4. do 16.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 119 511 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 100 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 132 790 Kč. Do lokality Kréta, kde se ubytování Daios Cove Luxury Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Last Minute v Řecku.

Řecko - zájezdy - nejlepší recenze

Řecko - zájezdy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Daios Cove Luxury Hotel. Recenze je udělená na základě 6 hodnotících uživatelů. V termínu od 2.4. do 16.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 80 901 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 89 890 Kč. Do lokality Kréta, kde se ubytování Daios Cove Luxury Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Kréta.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Řecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Řecka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Řecko - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Řecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako zájezdy Kypr, zájezdy Madeira nebo například zájezdy Malta či zájezdy Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0