Naxos v září - slevy - Řecko

Studia Depis Place

Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko

  Naxos | Řecko
  ✈ letecky Vídeň
  🍽️ bez stravy
  📅 8 dní (7 nocí) dovolené se slevou
  13. září - 20. září 2022

  15 185 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko v termínu od 13.09.2022 do 20.09.2022.

  Studia Depis Place

  Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko

   Naxos | Řecko
   ✈ letecky Vídeň
   🍽️ bez stravy
   📅 8 dní (7 nocí) dovolené se slevou
   24. září - 1. října 2022

   15 025 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko v termínu od 24.09.2022 do 01.10.2022.

   Studia Al Mare

   Studia Al Mare - Naxos v září - slevy - Řecko

   Naxos | Řecko
   ✈ letecky Vídeň
   🍽️ bez stravy
   📅 8 dní (7 nocí) dovolené se slevou
   27. září - 4. října 2022

   14 972 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Studia Al Mare - Naxos v září - slevy - Řecko v termínu od 27.09.2022 do 04.10.2022.

   Studia Depis Place

   Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko

    Naxos | Řecko
    ✈ letecky Vídeň
    🍽️ bez stravy
    📅 8 dní (7 nocí) dovolené se slevou
    20. září - 27. září 2022

    14 759 Kč

    Zobrazit nabídku ►

    Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko v termínu od 20.09.2022 do 27.09.2022.

    Studia Depis Place

    Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko

     Naxos | Řecko
     ✈ letecky Vídeň
     🍽️ bez stravy
     📅 8 dní (7 nocí) dovolené se slevou
     27. září - 4. října 2022

     14 626 Kč

     Zobrazit nabídku ►

     Studia Depis Place - Naxos v září - slevy - Řecko v termínu od 27.09.2022 do 04.10.2022.

     Zobrazeno 1-5 z celkem 5

     Top nabídky

     Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 5 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

     Nejlevnější Naxos v září - slevy - Řecko

     Nejlevnější Naxos v září - slevy - Řecko

     Nejlevnější dovolenou Naxos v září - slevy - Řecko pořídíte v ubytování Studia Depis Place. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v úterý 27. září 2022 a příjezdem/příletem v úterý 4. října 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 14 626 Kč. Rekreace v resortu Naxos je v délce 8 dní - 7 nocí je a bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Řecku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Studia Depis Place v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Studia Depis Place je situován v letovisku Naxos. Doprava do letoviska v lokalitě Naxos je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku na podzim.

     Luxusní Naxos v září - slevy - Řecko

     Naxos v září - slevy - Řecko - nejlepší recenze

     Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 2hvězdičkový Studia Al Mare v letovisku Naxos. Termín odjezdu/odletu je v úterý 27. září 2022 a datum příjezdu/příletu je v úterý 4. října 2022. Pobyt je v délce 8 dní - 7 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 14 972 Kč bez stravy. Tato lákavá nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Řecku a o podmínkách dovolené v Studia Al Mare v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Naxos, kde se ubytování Studia Al Mare nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

     Naxos v září - slevy - Řecko - nejlepší recenze

     Naxos v září - slevy - Řecko - nejlepší recenze

     Nejlepší recenze 0 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru Studia Depis Place. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto týdenní dovolenou je úterý 13. září 2022 a den příjezdu/příletu je úterý 20. září 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 185 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 8 dní, 7 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Naxos a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Naxos, kde se ubytování Studia Depis Place nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku na podzim s nejlepší recenzí v rezortu Naxos.

     Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Naxos v Řecku?

     Dovolená a Last Minute

     Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Řecka vyberte úvodní stránku v Reckolastminute.cz - dovolená Řecko a Last Minute zájezdy 2021 a 2022. Vaší dovolenou: Naxos v září - slevy - Řecko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Naxos. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
     Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Naxos v Řecku 2021 a 2022, odpovídající vašemu výběru.

     Doprava

     Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Naxos? Pro pobyty v letovisku Naxos v Řecku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Vídně.
     Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Naxos v Řecku letecky 2021/2022 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

     Strava

     Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Řecku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
     Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Naxos v Řecku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Řecku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

     Termín

     Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2021, případně dovolené 2022. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Naxos v Řecku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Naxos svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v letovisku Naxos v Řecku v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

     Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Naxos? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Naxos na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Naxos v měsících červen, červenec a srpen - Naxos v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Naxos v Řecku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
     Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Naxos jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2021 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2022.


     Výběr lokality

     Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek / rezortů:

     Alternativní dovolená

     Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Naxos můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Naxos. Zajímají vás možnosti rekreace v září v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v září jako Portugalsko v září - slevy, Rakousko v září - slevy nebo například Řecko v září - slevy či Slovensko v září - slevy.

     Naxos v září - slevy - Řecko - recenze

     Naxos v září - slevy - Řecko - nebyla nalezena žádná recenze.

     Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
     Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.