Řecko na podzim - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 5116

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko na podzim - slevy

Nejlevnější Řecko na podzim - slevy

Nejlevnější dovolenou Řecko na podzim - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Georgia Apartments. Svou rekreaci v období od 29.9. do 4.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 990 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 41 % z původní ceny 16 932 Kč. Georgia Apartments je situován v letovisku Rhodos. Doprava do letoviska Rhodos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku.

Luxusní Řecko na podzim - slevy

Řecko na podzim - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel The Island v letovisku Kréta. V období od 30.9. do 7.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 990 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 73 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 42 % z původní ceny 34 466 Kč. Do lokality Kréta, kde se ubytování Hotel The Island nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko na podzim - slevy - nejlepší recenze

Řecko na podzim - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Hotel Mrs Chryssana. Recenze je udělená na základě 8 hodnotících uživatelů. V termínu od 2.10. do 6.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 690 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 42 % z původní ceny 20 155 Kč. Do lokality Kréta, kde se ubytování Hotel Mrs Chryssana nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Kréta.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Rakousko, pobyty Seychely 2021 nebo například zájezdy Slovinsko 2021 či Last Minute Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko na podzim - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.