Řecko na podzim - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 5116

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Řecko na podzim - recenze - nejlepší recenze

Řecko na podzim - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4.5hvězdičkový Krokos Villas. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 29.9. do 6.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 847 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 36 190 Kč. Do lokality Santorini, kde se ubytování Krokos Villas nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Santorini.

Nejlevnější Řecko na podzim - recenze

Nejlevnější Řecko na podzim - recenze

Nejlevnější dovolenou Řecko na podzim - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Nitsa Kombinovaný Ostrava. Svou rekreaci v období od 25.9. do 3.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 6 460 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Nitsa Kombinovaný Ostrava je situován v letovisku Chalkidiki. Doprava do letoviska v lokalitě Chalkidiki je v rámci této nabídky kombinovaná. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 100 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko na podzim - recenze

Řecko na podzim - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Daios Cove Luxury Hotel v letovisku Kréta. V období od 19.9. do 26.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 89 311 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 100 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 101 490 Kč. Do lokality Kréta, kde se ubytování Daios Cove Luxury Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Jordánsko, pobyty Kapverdské ostrovy 2021 nebo například zájezdy Kypr 2021 či Last Minute Madeira.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko na podzim - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.