Řecko na podzim - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 5084

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko na podzim - od Invia

Nejlevnější Řecko na podzim - od Invia

Nejlevnější dovolenou Řecko na podzim - od Invia ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Kos Bay. Svou rekreaci v období od 1.9. do 4.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 490 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Kos Bay je situován v letovisku Kos. Doprava do letoviska Kos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 76 % dle 12 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko na podzim - od Invia

Řecko na podzim - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Porto Sani Hotel v letovisku Chalkidiki. V období od 1.9. do 15.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 160 327 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 182 190 Kč. Do lokality Chalkidiki, kde se ubytování Porto Sani Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko na podzim - od Invia - nejlepší recenze

Řecko na podzim - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Out Of The Blue Eternal Oasis. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 1.9. do 13.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 82 790 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kréta, kde se ubytování Out Of The Blue Eternal Oasis nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Kréta.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kypr, pobyty Madeira 2021 nebo například zájezdy Malta 2021 či Last Minute Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko na podzim - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.