Řecko na podzim - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 5116

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko na podzim - levně

Nejlevnější Řecko na podzim - levně

Nejlevnější dovolenou Řecko na podzim - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Štúdiá A Apartmány Irini. Svou rekreaci v období od 8.9. do 19.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 647 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 4 % z původní ceny 4 841 Kč. Štúdiá A Apartmány Irini je situován v letovisku Chalkidiki. Doprava do letoviska v lokalitě Chalkidiki je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku.

Luxusní Řecko na podzim - levně

Řecko na podzim - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Štúdiá A Apartmány Emanuela v letovisku Chalkidiki. V období od 8.9. do 19.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 151 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 5 422 Kč. Do lokality Chalkidiki, kde se ubytování Štúdiá A Apartmány Emanuela nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko na podzim - levně - nejlepší recenze

Řecko na podzim - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Nitsa Kombinovaný Ostrava. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 25.9. do 3.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 460 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Chalkidiki, kde se ubytování Nitsa Kombinovaný Ostrava nachází, se dostanete kombinovaná. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Chalkidiki.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Chorvatsko, pobyty Jordánsko 2021 nebo například zájezdy Kapverdské ostrovy 2021 či Last Minute Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko na podzim - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.