Řecko letecky z Vídně v březnu

Melia Athens

Řecko letecky z Vídně v březnu

Athény | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ bez stravy
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
4. března - 11. března 2024

17 459 Kč

Zobrazit detail ►

Vybavení:

  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Bezbariérový přístup
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Internet zdarma

Možnosti:

s masážemi, s restaurací, s vířivkou, se saunou, wellness pobyt

Vzdálenost:

od centra města: 0 m

Popis:

Dovolená v Melia Athens - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 04.03.2024 do 11.03.2024.

N.j.v. Athens Plaza

N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu

Athény | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
6. března - 9. března 2024

19 269 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 06.03.2024 do 09.03.2024.

N.j.v. Athens Plaza

N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu

Athény | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
11. března - 14. března 2024

19 269 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 11.03.2024 do 14.03.2024.

N.j.v. Athens Plaza

N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu

Athény | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ snídaně
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
11. března - 18. března 2024

31 629 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 11.03.2024 do 18.03.2024.

The Margi

The Margi - Řecko letecky z Vídně v březnu

Attika | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ snídaně
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
11. března - 18. března 2024

32 969 Kč

Zobrazit detail ►

Vybavení:

  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Lednička
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce

Možnosti:

s restaurací

Vzdálenost:

od pláže: 50 m   od centra města: 19 km

Popis:

Dovolená v The Margi - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 11.03.2024 do 18.03.2024.

N.j.v. Athens Plaza

N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu

Athény | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
13. března - 16. března 2024

19 269 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v N.j.v. Athens Plaza - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 13.03.2024 do 16.03.2024.

Athens Centre Square

Athens Centre Square - Řecko letecky z Vídně v březnu

Athény | Řecko
✈ letecky Vídeň
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
16. března - 19. března 2024

12 289 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Athens Centre Square - Řecko letecky z Vídně v březnu v termínu od 16.03.2024 do 19.03.2024.

Zobrazeno 1-7 z celkem 7

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

Nejlevnější Řecko letecky z Vídně v březnu

Nejlevnější Řecko letecky z Vídně v březnu

Nejlevnější dovolenou Řecko letecky z Vídně v březnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Athens Centre Square. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v sobotu 16. března 2024 a příjezdem/příletem v úterý 19. března 2024 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 12 289 Kč. Rekreace v resortu Athény je v délce 4 dní - 3 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Řecku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Athens Centre Square v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Athens Centre Square je situován v letovisku Athény. Doprava do letoviska Athény je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku na jaře.

Luxusní Řecko letecky z Vídně v březnu

Řecko letecky z Vídně v březnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový N.j.v. Athens Plaza v letovisku Athény. Termín odjezdu/odletu je ve středu 6. března 2024 a datum příjezdu/příletu je v sobotu 9. března 2024. Pobyt je v délce 4 dny - 3 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 19 269 Kč se stravou formou snídaně. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Řecku a o podmínkách dovolené v N.j.v. Athens Plaza v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Athény, kde se ubytování N.j.v. Athens Plaza nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko letecky z Vídně v březnu - nejlepší hodnocení

Řecko letecky z Vídně v březnu - nejlepší hodnocení

Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 4hvězdičkový Melia Athens. Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto týdenní dovolenou je pondělí 4. března 2024 a den příjezdu/příletu je pondělí 11. března 2024. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 459 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 8 dní, 7 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Řecko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Athény, kde se ubytování Melia Athens nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Řecku na jaře s nejlepší recenzí v rezortu Athény.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Řecka vyberte úvodní stránku v Reckolastminute.cz - dovolená Řecko a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Řecko letecky z Vídně v březnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Řecka. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Řecku 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Řecka? Pro pobyty v Řecku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Vídně.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Řecku letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Řecku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Řecku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Řecku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Řecku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Řecku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Řecku v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Řecka? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Řecku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Řecko v měsících červen, červenec a srpen - Řecko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Řecku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Řecka jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.

Upřesnění dovolené

Svou dovolenou Řecko letecky z Vídně v březnu v Řecku můžete dále upřesnit vybráním preferovaných ubytovacích zařízení nebo služeb souvisejících s vaší dovolenou: hotely, internet zdarma, lehátka zdarma, na 4 dny, nejlepší hotely, pláže, pobytové zájezdy, pro vozíčkáře, s bazénem, s ledničkou, s restaurací, s venkovním bazénem, s vnitřním bazénem, slunečníky zdarma, wellness nebo wellness pobyty. Při výběru ubytování v Řecku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Řecku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování Řecko letecky z Vídně v březnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Řecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Řecka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Řecko letecky z Vídně v březnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Řecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v březnu v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v březnu jako Kanárské ostrovy v březnu, Kapverdské ostrovy v březnu nebo například Kuba v březnu či Kypr v březnu.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 24 letovisek / rezortů:

Web Reckolastminute.cz nevyužívá cookies.
Kontakt a reklama
Copyright © 2023. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka.