Řecko letecky z Košic - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 145

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko letecky z Košic - slevy

Nejlevnější Řecko letecky z Košic - slevy

Nejlevnější dovolenou Řecko letecky z Košic - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sergios. Svou rekreaci v období od 29.9. do 6.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 741 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 16 % z původní ceny 15 168 Kč. Hotel Sergios je situován v letovisku Kréta. Doprava do letoviska v lokalitě Kréta je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava, Košice. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 80 % dle 120 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko letecky z Košic - slevy

Řecko letecky z Košic - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Serita Beach v letovisku Kréta. V období od 15.9. do 22.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 526 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 254 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 30 185 Kč. Do lokality Kréta, kde se ubytování Serita Beach nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava, Košice. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko letecky z Košic - slevy - nejlepší recenze

Řecko letecky z Košic - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Mayia Exclusive Resort & Spa. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 27.8. do 3.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 42 566 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 57 522 Kč. Do lokality Rhodos, kde se ubytování Mayia Exclusive Resort & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Rhodos.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Omán, pobyty Portugalsko nebo například zájezdy Slovensko či Last Minute Spojené arabské emiráty.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko letecky z Košic - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0