Ithaka - Řecko

Penzion Albatros

👍 82 %
4 hodnocení
Penzion Albatros - Ithaka - Řecko

Ithaka | Řecko | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ bez stravy
📅 11 dní (10 nocí) dovolené
9. června - 19. června 2022

15 990 Kč  13 911 Kč

Zobrazit nabídku ►

Penzion Albatros - Ithaka - Řecko v termínu od 09.06.2022 do 19.06.2022.

Klimatizace, TV, Lednička, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

➜ od pláže: 250 m

Penzion Albatros

👍 82 %
4 hodnocení
Penzion Albatros - Ithaka - Řecko

Ithaka | Řecko | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ bez stravy
📅 11 dní (10 nocí) dovolené
21. července - 31. července 2022

17 990 Kč  15 651 Kč

Zobrazit nabídku ►

Penzion Albatros - Ithaka - Řecko v termínu od 21.07.2022 do 31.07.2022.

Klimatizace, TV, Lednička, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

➜ od pláže: 250 m

Penzion Albatros

👍 82 %
4 hodnocení
Penzion Albatros - Ithaka - Řecko

Ithaka | Řecko | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ bez stravy
📅 11 dní (10 nocí) dovolené
11. srpna - 21. srpna 2022

17 990 Kč  15 651 Kč

Zobrazit nabídku ►

Penzion Albatros - Ithaka - Řecko v termínu od 11.08.2022 do 21.08.2022.

Klimatizace, TV, Lednička, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

➜ od pláže: 250 m

Penzion Albatros

👍 82 %
4 hodnocení
Penzion Albatros - Ithaka - Řecko

Ithaka | Řecko | Last Minute
✈ letecky Praha
🍽️ bez stravy
📅 11 dní (10 nocí) dovolené
1. září - 11. září 2022

17 490 Kč  15 216 Kč

Zobrazit nabídku ►

Penzion Albatros - Ithaka - Řecko v termínu od 01.09.2022 do 11.09.2022.

Klimatizace, TV, Lednička, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

➜ od pláže: 250 m

Zobrazeno 1-4 z celkem 4

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 4 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Ithaka - Řecko

Nejlevnější Ithaka - Řecko

Nejlevnější dovolenou Ithaka - Řecko pořídíte v 2.5hvězdičkovém ubytování Penzion Albatros. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve čtvrtek 9. června 2022 a příjezdem/příletem v neděli 19. června 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 13 911 Kč. Rekreace v resortu Ithaka je v délce 11 dní - 10 nocí je a bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Řecku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Penzion Albatros v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 13 % z původní prodejní ceny 15 990 Kč. Penzion Albatros je situován v letovisku Ithaka. Doprava do letoviska Ithaka je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku v létě s průměrnou recenzí 82 % dle 4 referencí od hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší ubytování má hodnocení 0%).

Luxusní Ithaka - Řecko

Ithaka - Řecko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 2.5hvězdičkový Penzion Albatros v letovisku Ithaka. Termín odjezdu/odletu je ve čtvrtek 21. července 2022 a datum příjezdu/příletu je v neděli 31. července 2022. Pobyt je v délce 11 dní - 10 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 15 651 Kč bez stravy. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Řecku a o podmínkách dovolené v Penzion Albatros v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín v létě o prázdninách zahrnuje aktuálně slevu 13 % z původní ceníkové ceny 17 990 Kč. Do lokality Ithaka, kde se ubytování Penzion Albatros nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Řecku. Průměrná recenze Penzion Albatros je 82 % podle referencí od 4 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

Ithaka - Řecko - nejlepší recenze

Ithaka - Řecko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 82 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 2.5hvězdičkový Penzion Albatros. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 9. června 2022 a den příjezdu/příletu je neděle 19. června 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 911 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 11 dní, 10 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Ithaka a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Tento volný termín zahrnuje aktuálně slevu 13 % z původní ceníkové ceny 15 990 Kč. Do lokality Ithaka, kde se ubytování Penzion Albatros nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Řecku v létě s nejlepší recenzí v rezortu Ithaka podle referencí od 4 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Ithaka v Řecku?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Řecka vyberte úvodní stránku v Reckolastminute.cz - dovolená Řecko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Ithaka - Řecko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Ithaka. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Ithaka v Řecku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Ithaka? Pro pobyty v letovisku Ithaka v Řecku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Prahy.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Ithaka v Řecku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Ithaka v Řecku podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou bez stravy. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Řecku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Ithaka v Řecku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Řecku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Ithaka v Řecku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Ithaka svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Ithaka? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Ithaka na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Ithaka v měsících červen, červenec a srpen - Ithaka v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Ithaka v Řecku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Ithaka jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

Ubytování

Při výběru ubytování v Řecku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Ithaka v Řecku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Ithaka v Řecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Ithaka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Ithaka - Řecko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Ithaka v Řecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek / rezortů:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Ithaka můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Ithaka. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Chorvatsko, pobyty Itálie 2022 nebo například zájezdy Jordánsko 2022 či Last Minute Kanárské ostrovy.

Ithaka - Řecko - recenze

Ithaka - Řecko - nebyla nalezena žádná recenze.

Web Reckolastminute.cz nevyužívá cookies.
Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2022. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka.