Řecko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 16431

Nejlevnější Řecko - First Minute

Nejlevnější Řecko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Řecko - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Jason Inn. Svou rekreaci v období od 27.3. do 30.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 320 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Jason Inn je situován v letovisku Athény. Doprava do letoviska Athény je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 90 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko - First Minute

Řecko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Liostasi Ios Hotel v letovisku Ios. V období od 21.4. do 28.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 32 481 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 36 090 Kč. Do lokality Ios, kde se ubytování Liostasi Ios Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko - First Minute - nejlepší recenze

Řecko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Krokos Villas. V termínu od 7.4. do 14.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 30 681 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 34 090 Kč. Do lokality Santorini, kde se ubytování Krokos Villas nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Řecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Řecka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Řecko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Řecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt, Chorvatsko nebo například Jordánsko či Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.