Řecko - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 14151

Nejlevnější Řecko - dovolená

Nejlevnější Řecko - dovolená

Nejlevnější dovolenou Řecko - dovolená pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Airotel Parthenon. Svou rekreaci v období od 6.2. do 9.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 8 460 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Airotel Parthenon je situován v letovisku Athény. Doprava do letoviska Athény je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější Last Minute v Řecku.

Luxusní Řecko - dovolená

Řecko - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grande Bretagne, A Luxury Collection Hotel v letovisku Athény. V období od 7.2. do 10.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 890 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Athény, kde se ubytování Grande Bretagne, A Luxury Collection Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Řecku.

Řecko - dovolená - nejlepší recenze

Řecko - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 5 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Jason Inn. V termínu od 6.2. do 9.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 680 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Athény, kde se ubytování Jason Inn nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Řecku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Řecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Řecka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Řecko - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Řecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Madeira dovolená, Malta dovolená nebo například Mauricius dovolená či Omán dovolená.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.