Řecko bez stravy

Zobrazeno 1-10 z celkem 2096

Nejlevnější Řecko bez stravy

Nejlevnější Řecko bez stravy

Nejlevnější dovolenou Řecko bez stravy pořídíte v ubytování Fany Tam Letecky Z Ostravy, Zpět Busem, Bez Stravy. Svou rekreaci v období od 24.5. do 6.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 752 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 5 591 Kč. Fany Tam Letecky Z Ostravy, Zpět Busem, Bez Stravy je situován v letovisku Olympská riviéra. Doprava do letoviska Olympská riviéra je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 86 % dle 76 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko bez stravy

Řecko bez stravy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sakis v letovisku Epirus. V období od 15.5. do 29.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 912 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 6 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 8 991 Kč. Do lokality Epirus, kde se ubytování Sakis nachází, se dostanete kombinovaná. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko bez stravy - nejlepší recenze

Řecko bez stravy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 3 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Nitsa Autobusem. V termínu od 22.5. do 13.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 960 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 7 % z původní ceny 7 484 Kč. Do lokality Chalkidiki, kde se ubytování Nitsa Autobusem nachází, se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Termín
Víte kdy chcete do Řecka vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování bez stravy v Řecku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování v Řecku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Řecku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Řecku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování bez stravy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Řecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Řecka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Řecko bez stravy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Řecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Zanzibar, Bali nebo například Černá Hora či Egypt.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko bez stravy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.