Řecko - apartmány - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 2241

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko - apartmány - slevy

Nejlevnější Řecko - apartmány - slevy

Nejlevnější dovolenou Řecko - apartmány - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Georgia Apartments. Svou rekreaci v období od 29.9. do 4.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 890 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 41 % z původní ceny 16 763 Kč. Georgia Apartments je situován v letovisku Rhodos. Doprava do letoviska Rhodos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku.

Luxusní Řecko - apartmány - slevy

Řecko - apartmány - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Aparthotel Mr & Mrs White Corfu Couples Retreat v letovisku Korfu. V období od 21.9. do 29.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 790 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 41 % z původní ceny 36 932 Kč. Do lokality Korfu, kde se ubytování Aparthotel Mr & Mrs White Corfu Couples Retreat nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko - apartmány - slevy - nejlepší recenze

Řecko - apartmány - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 2hvězdičkový Aparthotel Pelagos Studios & Apartments. Recenze je udělená na základě 30 hodnotících uživatelů. V termínu od 24.9. do 1.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 790 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 37 % z původní ceny 21 889 Kč. Do lokality Samos, kde se ubytování Aparthotel Pelagos Studios & Apartments nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Samos.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kypr, pobyty Madeira 2021 nebo například zájezdy Malta 2021 či Last Minute Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - apartmány - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0