Řecko - apartmány - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 2241

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Řecko - apartmány - recenze - nejlepší recenze

Řecko - apartmány - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Diamond Village Apartments. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 8.10. do 12.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 490 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kréta, kde se ubytování Diamond Village Apartments nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Kréta.

Nejlevnější Řecko - apartmány - recenze

Nejlevnější Řecko - apartmány - recenze

Nejlevnější dovolenou Řecko - apartmány - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Apartmány Martina. Svou rekreaci v období od 28.8. do 4.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 541 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Apartmány Martina je situován v letovisku Korfu. Doprava do letoviska v lokalitě Korfu je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 90 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko - apartmány - recenze

Řecko - apartmány - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Blue Aegean Aparthotel v letovisku Kréta. V období od 31.8. do 12.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 290 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 8 recenzujících cestovatelů. Do lokality Kréta, kde se ubytování Blue Aegean Aparthotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Řecku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Mauricius, pobyty Omán nebo například zájezdy Portugalsko či Last Minute Slovensko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - apartmány - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0