Řecko - apartmány - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 2241

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Řecko - apartmány - luxusní dovolená

Řecko - apartmány - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Aparthotel Meropi v letovisku Kréta. V období od 31.7. do 21.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 63 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 127 recenzujících cestovatelů. Do lokality Kréta, kde se ubytování Aparthotel Meropi nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Brno. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Řecku.

Nejlevnější Řecko - apartmány - luxusní dovolená

Nejlevnější Řecko - apartmány - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Řecko - apartmány - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Štúdiá A Apartmány Emanuela. Svou rekreaci v období od 10.6. do 21.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 139 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Štúdiá A Apartmány Emanuela je situován v letovisku Chalkidiki. Doprava do letoviska v lokalitě Chalkidiki je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku.

Řecko - apartmány - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Řecko - apartmány - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Aparthotel Dimitrios Village. Recenze je udělená na základě 153 hodnotících uživatelů. V termínu od 19.9. do 30.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 890 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Kréta, kde se ubytování Aparthotel Dimitrios Village nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Brno. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Kréta.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Maledivy, pobyty Maroko 2021 nebo například zájezdy Německo 2021 či Last Minute Polsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - apartmány - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0