Řecko - apartmány - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 2241

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Řecko - apartmány - levně

Nejlevnější Řecko - apartmány - levně

Nejlevnější dovolenou Řecko - apartmány - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Apartmány Martina. Svou rekreaci v období od 28.8. do 4.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 541 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Apartmány Martina je situován v letovisku Korfu. Doprava do letoviska v lokalitě Korfu je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Řecku s průměrnou recenzí 90 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Řecko - apartmány - levně

Řecko - apartmány - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Řecku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Štúdiá A Apartmány Emanuela v letovisku Chalkidiki. V období od 10.6. do 21.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 139 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Chalkidiki, kde se ubytování Štúdiá A Apartmány Emanuela nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Řecku.

Řecko - apartmány - levně - nejlepší recenze

Řecko - apartmány - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru Apartmány Martina. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 28.8. do 4.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 541 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Korfu, kde se ubytování Apartmány Martina nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Řecku s nejlepší recenzí v oblasti Korfu.

Jaké jsou možnosti dovolené v Řecku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Řecku můžete vybrat z následujících 29 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Reckolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Řecku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Řecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Turecko, pobyty Vietnam 2021 nebo například zájezdy Albánie 2021 či Last Minute Bulharsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Řecko - apartmány - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Reckolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Řecka. Web Reckolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0